•  
  •  

  •  

Parteneri

Bergenbier – www.bergenbier.ro

Carpatina – www.carpatina.ro

Terra Sport – www.terrasport.ro

Mozzart Bet – www.mozzartbet.com/ro/acasa

Kappa – www.overall-international.ro

Vlad Exim – www.vladexim.ro

Pepsi – www.pepsi.ro 

DCM Design – www.dcmdesign.ro

Leonte &Co – Premii & trofee – www.leonte.ro

Corporate Games – www.corporate-games.ro

Gradinita Elite – www.gradinitaelite.ro

Gradinita Candiana – www.gradinitacandiana.ro

Gradinita Big Smile –www.bigsmile.ro

Gradinita Dreamland – www.gradinitadreamland.ro/tineretului/

MPG – http://www.mpg.com.ro/

La Sud Arena gasiti totul pentru miscare: teren tenis, teren fotbal, teren tenis de picior (fotbal tenis) si terasa pentru relaxare.